Szanowni Państwo,

 

od 25.05.2018 r. na terenie Polski wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

W związku z tym, że jesteście Państwo naszym klientem/kontrahentem uprzejmie informujemy, że nasza firma o nazwie Firma Handlowa Graca Rybaczek-Graca Edyta jest administratorem Państwa danych osobowych. Państwa dane osobowe, które znajdą się
w posiadaniu naszej firmy, będą przetwarzane wyłącznie w celu marketingu naszych produktów, usług lub towarów / realizacji transakcji o charakterze gospodarczym / dokonywania zamówień / wystawiania faktur / przedstawiania ofert lub informacji handlowych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego. Administrator nie będzie udostępniał Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, jak również nie będzie przekazywał tych danych do państw trzecich. Państwa dane przetwarzane w wyżej wymienionych celach będą bezpiecznie przechowywane w naszych systemach do czasu wycofania przez Państwa zgody.

Macie Państwo prawo do dostępu do Państwa danych osobowych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, zmiany, sprostowania, przenoszenia, jak również prawo do wniesienia skargi do odpowiedniego organu zajmującego funkcję nadzorczą
w zakresie ochrony danych osobowych. W każdym czasie macie również Państwo prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych.

Ponadto informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wykonywania czynności w ramach naszej współpracy.